14
Лет опыта
12
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
41
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
-
1269 000 $690 $/м²ОлександрівськаБЕЗ КОМИССИИ100 / 47 / 20 м²1 этаж4 сот3 комнаты3 дня назадПродаж нового одноповерхового будинку. Сучасне планування - три окремі кімнати, кухня-вітальня з виходом на задній двір, велика гардеробна та ванна з вікном. В будинок заведене електропостачання, центральний водопровід, септик. На даній локації залишився один будинок по такій ціні. Пропозиція від представника забудовника, без комісії для покупця. -
967 000 $893 $/м²Драй-Хмари ул.БЕЗ КОМИССИИ75 / 35 / 20 м²1 этаж3 сот3 комнаты3 дня назадПродається будинок у котеджному містечку, яке швидко забудовується. До будинку підключені комунікації, викопаний колодязь та вигрібна яма. Сучасне планування дві окремі кімнати, кухня вітальня, гардеробна, велика ванна. Будинок у чорновому вигляді, також є пропозиції будинків з чистовими роботами. -
1139 000 $520 $/м²Аллеи ул., 35/1 к3БЕЗ КОМИССИИ75 / 34 / 19 м²1 этаж1 сот2 комнаты3 дня назадПродаж будинків, таунхаусів, дуплексів на стадії будівництва. Без комісії для покупця. Виконані чорнові роботи, заведене електропостачання. Є власний колодязь та септик. -
1488 000 $733 $/м²Володимира Винниченка ул.БЕЗ КОМИССИИ120 / 70 / 35 м²2 этажа2 сот4 комнаты3 дня назадПродаж сучасного таунхаусу з внутрішніми чистовими роботами. Чотири окремі кімнати, кухня-вітальня, два санвузли. Заведені комунікацій, електроенергія, газ. -
692 000 $800 $/м²Независимости ул.БЕЗ КОМИССИИ115 / 70 / 35 м²2 этажа5 сот4 комнаты3 дня назадПродаж окремого будинку на земельній ділянці площею 5с. Сучасне планування, чотири окремі кімнати, кухня-вітальня, два санвузли. Виконані внутрішні чистові роботи. -
9100 000 $833 $/м²Павла ТичиниБЕЗ КОМИССИИ120 / 70 / 35 м²2 этажа6 сот4 комнаты3 дня назадПродається стильний, сучасний будинок. Заведені комунікації, електрика та газ. Зручне планування, чотири окремі кімнати, кухня-вітальня, два санвузли. Будинок в чистовому вигляді. -
2087 000 $791 $/м²Павла ТичиниБЕЗ КОМИССИИ110 / 70 / 35 м²2 этажа5 сот4 комнаты3 дня назадПродаж окремого будинку з терасою. Зроблені чистові роботи. Сучасне планування, чотири окремі кімнати, велика кухня-вітальня, два санвузли. Заведені комунікації. -
1389 000 $774 $/м²Адама МіцкевичаБЕЗ КОМИССИИ Европейская площадь115 / 70 / 35 м²2 этажа4 сот4 комнаты3 дня назадСучасний будинок з зробленими внутрішніми чистовими роботами. Комфортне планування, чотири окремі кімнати, два санвузли, кухня-вітальня, заведені комунікації. -
1190 000 $947 $/м²Квітки Цісик ул.БЕЗ КОМИССИИ95 / 50 / 30 м²1 этаж5 сот3 комнаты3 дня назадПродаж комфортного одноповерхового будинку. Сучасне планування три окремі кімнати, кухня-вітальня, санвузол. Заведені комунікації та електрика. Зроблена огородження навколо будинку. Виконані внутрішні чистові роботи. -
1384 000 $1 050 $/м²Богдана ХмельницькогоБЕЗ КОМИССИИ80 / 45 / 20 м²1 этаж3 сот3 комнаты3 дня назадПродаж одноповерхового будинку без комісії для покупця. Три просторі кімнати, кухня-вітальня. Заведені комунікації. Чистові внутрішні роботи зроблені. -
1192 000 $1 022 $/м²Мирная ул. (Интернациональная)БЕЗ КОМИССИИ90 / 49 / 28 м²2 этажа2 сот3 комнаты3 дня назадПродаж дуплексу від забудовника, без комісії для покупця. Зроблений ремонт, залишилось встановити сантехніку та облаштувати меблями. Підключені усі комунікації. -
14200 000 $1 481 $/м²Брацлавский пер. (Островского)135 / 78 / 33 м²2 этажа4 сот4 комнаты3 дня назадПродаж сучасного будинку. Світлі та просторі кімнати, велика кухня, два санвузли. В будинку виконані чистові роботи. Підключені всі комунікації. До центру міста 7-10 хвилин. -
1190 000 $900 $/м²Турбовский пер. (Тяжилівський), 12БЕЗ КОМИССИИ Тяжилов100 / 59 / 25 м²1 этаж6 сот3 комнаты3 дня назадПродаж одноповерхового будинку. Три окремі кімнати та кухня-вітальня.В будинку будуть виконані чистові роботи. Підключені усі комунікації. -
1475 000 $750 $/м²провулок СхіднийБЕЗ КОМИССИИ100 / 59 / 25 м²1 этаж6 сот3 комнаты2026 год постройки3 дня назадПродаж сучасного будинку. Три окремі кімнати, кухня-вітальня з виходом на терасу. Продаж від забудовника. -
560 000 $652 $/м²МирнаБЕЗ КОМИССИИ Ерусалимка92 / 56 / 22 м²2 этажа1 сот3 комнаты3 дня назадПродаж дуплексів у Зарванцях. Три кімнати, кухня-вітальня, два санвузли. Підключені комунікації. Чорновий стан. До міста 5-7хв. Акційна вартість, маєте можливість заощадити 3000$. Звичайна ціна 63000$ -
1682 000 $1 082 $/м²Якова Шепеля ул. (Віталія Примакова)76 / 54 / 12 м²1 этаж10 сот3 комнаты3 дня назадПропонуємо до вашої уваги будинок площею 76 кв. м, розташований на земельній ділянці 10 соток у мальовничому місці поблизу лісу та озер. Будинок складається з 3 кімнат, придатний для постійного проживання. Проведено газ та світло, є криниця для автономного водопостачання та вигрібна яма. Також на території є гараж з оглядовою ямою чудове рішення для автолюбителів. Ділянка потопає в зелені: ростуть фруктові дерева, виноград, малина. Простір дозволяє облаштувати город або додаткові зони відпочинку. Родзинка садиби альтанка з виглядом на ліс, ідеальне місце для відпочинку в гармонії з природою. Вдале розташування тиха місцевість біля лісу та каскаду озер, забезпечує чисте повітря, тишу та г... -
17159 000 $824 $/м²Николая Стаховского ул. (Суворова)БЕЗ КОМИССИИ Старый город193 / 82 / 29 м²2 этажа6 сот4 комнаты2025 год постройки3 дня назадПродаж сучасного, нового будинку з гаражем. Міські комунікації. Зручне планування. Зроблені чистові роботи. -
1790 000 $857 $/м²Богомольца ул.БЕЗ КОМИССИИ Крутнив105 / 70 / 27 м²2 этажа1 сот4 комнаты3 дня назадПродаж таунхаусу з чистовими роботами. Чотири просторі, світлі кімнати, кухня-вітальня з виходом на терасу, два санвузли.
-
1155 000 $1 250 $/м²Барське шосе1 комната44 / 17 / 12 м²этаж 6 из 92025 год постройки3 дня назадПродаж квартири в новобудові. Сучасне планування. Автономне опалення. Квартира чорнова, що дозволяє зробити ремонт на свій смак. -
841 000 $943 $/м²Костя Широцкого ул., 5а1 комната44 / 19 / 12 м²этаж 7 из 113 дня назадПродаж квартири в новобудові. Індивідуальне опалення, сучасне планування. Зручне розташування будинку, поруч транспортна зупинка, в кроковій доступності магазини, аптеки, неподалік садочок та школа. -
27110 000 $1 501 $/м²Якова Гальчевского ул. (Тимощука), 373 комнаты73 / 43 / 10 м²этаж 9 из 113 дня назадПродаж 3 кімнатної квартири, район Старе місто, вулиця Якова Гальчевського. Квартира не кутова на дві сторони, дуже гарний краєвид, розвинена інфраструктура поруч. Поруч школа, зупинка транспорту, магазин прямо в будинку. Опалення двоконтурний котел, є тепла підлога на лоджиї. Якісні деревʼяні двері. Сучасна укомплектована кухня, ергономіка дизайн. Вбудовані меблі, все продумано до дрібниць, екологічно чиста паркетна дошка на підлозі, для поціновувачів деревʼяних підлог. Територія біля будинку закрита, є дитячий майданчик. -